Ziraat Bankası Kart Gönderi Takibi - Ziraat Kurye, Kargo Takibi

Bu sayfadan Ziraat kart gönderi takibi yaparak kartınızın hangi kuryede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kart Gönderi Takibi - Ziraat Kurye, Kargo Takibi

Ziraat Bankası kredi kartı veya banka kartınız basım aşaması tamamlandıktan sonra anlaşmalı kurye firmasına dağıtım için verilmektedir. Ziraat Bankası'na ait BankKart kuryeye verildikten sonra kart sahibine kartınız dağıtıma çıkmıştır diye SMS gönderilmektedir. Bu mesaj geldikten sonra 1 hafta içerisinde kurye kartı kart sahibine ulaştırmaktadır. Bazı yoğunluk durumlarında veya kişinin adreste bulunmaması sonrasında kurye kartı teslim edememektedir. Bu durumda kartınızın durumunu sorgulamak, hangi kuryede ve hangi aşamada olduğunu öğrenmek için bu sayfada yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

 

Ziraat Kart Gönderi Takibi

Ziraat Bankası'na ait kredi kartı veya BankKart kartınız kuryeye verildikten sonra, kartın dağıtım aşamasını öğrenmek istiyorsanız, Ziraat Mobil uygulamadan kartınızın gönderi takibini yapabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası'nın resmi sitesinden de kart gönderi takibi yapılmaktadır. Ziraat Bankası Türkiye genelinde farklı kurye firmaları ile çalışmaktadır. Bazı illerde Kuryenet ile çalışırken, bazılarında ise AGT Kurye ile kart gönderisi için çalışmaktadır. Ziraat Bankası kartınız size zamanında teslim edilmediyse, Ziraat müşteri hizmetleri 444 00 00 numarasını arayarak müşteri hizmetleriyle görüştükten sonra kartınızın hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

Ziraat Bankası kredi kartı kargo sorgulama yapmak için gönderi takip numaranızı bilmiyorsanız, Ziraat müşteri hizmetlerini arayarak gönderinizi sorgulayabilir, kargo bilgilerini, takip numarasını öğrenebilirsiniz. Bu takip numarası ile AGT Kurye sorgulama sayfasına giderek sorgulama işlemini gerçekleştirerek kartınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

Ziraat Bankası Kartı Kaç Günde Gelir?

Ziraat Bankası'na ait BankKart, basıldıktan sonra dağıtım aşamasına çıkarak 1 hafta içerisinde müşteriye teslim edilmektedir. Adres değişikliği veya müşterinin adreste bulunmaması nedeniyle bu süre uzayabilmektedir.

Eğer kurye adresinizi bulamıyorsa veya kartınızı adresinize teslim etmiyorsa bunu Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak şikayet edebilirsiniz. Ayrıca kartınızı banka şubesine teslim edilmesini isterseniz işlemleri hızlandırabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası kargo takip numarası öğrenme

Ziraat Bankası kargo takip gönderi numaranızı öğrenmek için, 444 00 00 numaralı Ziraat müşteri hizmetlerinden kartınıza ait kargo takip numarasını öğrenebilir, kurye firmasını arayarak veya internet sitesi üzerinden online gönderi takibi yapabilirsiniz. Ziraat banka kartınız veya kredi kartınız kargoya yani kurye firmasına verildikten sonra, kartınızın nerede olduğunu öğrenmek için kurye firmasından sorgulama yapmanız gerekmektedir. Sorgulama yapmak için ise Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak kurye takip numaranızı almanız gerekmektedir.

 

Bu sayfamızda yer alan bilgileri inceleyerek Ziraat kart gönderi takibi yapabilir, kredi kartı veya banka kartınızın hangi kuryede olduğunu öğrenerek kargo takip numaranızı kullanarak kartınızın nerede olduğunu hemen sorgulayabilirsiniz.

 

 

Yorum yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

Nadiye çakı

Kartım bir aydır gelmedi ikinci başvurum kargonet cevap yok bilgi vermiyor

2022-02-11 16:05:17 -
TUGBA KUMRU

kartım kargoya verilmiş takip numarası yok arıyom ilgilenen yok

2021-12-09 15:02:37 -
Kapat