sponsorlu bağlantılar

Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Eğer sizde kredi kartı almak için başvuru yaptıysanız, kredi kartı başvuru sonucu sorgulama yapabilirsiniz. Bu konuda tüm bankaların kart başvuru sonuçları öğrenebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-02-24 23:41:36

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
Bankalardan alınan ve alışverişlerde kullanılan kredi kartları oldukça fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Kredi kartı başvuru sonucu sorgulamak isteyen kişilere özel olarak, Akbank, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, İş Bankası, Vakıfbank ve diğer bankaların başvuru sonuç sayfalarını hazırladık. Sizde hemen kredi kart başvurunuzun sonucu hakkında bilgilere online olarak ulaşabilirsiniz.

Kredi Kartı Sonucu Sorgulama

Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra eğer belli bir zamandan sonra başvuru sonucunuz size ulaşmadıysa, bu durumda bankaların ilgili linkleri sayesinde online olarak sonucu öğrenebilirsiniz. Kredi kartı başvuru sonucu genellikle 1-3 iş günü içerisinde sonuçlandırılırken, bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Sizler için bankaların kart sonuç sayfalarını araştırdık ve bu konumuzu sizlere sunduk. Aşağıda yer alan ilgili linkler aracılığıyla hemen başvuru sonucunuza ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu
Devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank'tan kredi kartı alarak, avantajlı kampanyaları değerlendirebilirsiniz. Vakıfbank World kredi kartı başvurusu yapmış ve sonucunu öğrenmek istiyorsanız tıklayın.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu
Garanti Bankası'ndan Bonus kart için kredi kartı başvurusu yapmış ve sonucunu alamamışsanız sizleri yönlendireceğimiz linke gidebilirsiniz. Garanti Bankası üzerinden online olarak sonuç sorgulamak için ilgili alanları doldurmanız yeterlidir. Kart sonucu sorgulama sayfasına gitmek için tıklayın.

Denizbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu
Denizbank bünyesinde verilen Denizbank Bonus kart ile alışverişlerinizde avantajlı teklifleri değerlendirebilirsiniz. Kart başvurusunu yapmış ve sonuç alamamışsanız, kredi kartı başvuru sonucu sorgulama sayfasına gitmek için tıklayın.

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu
Akbank tarafından verilen Axess kredi kartı sayesinde alışverişlerinizde güven içerisinde kullanabilirsiniz. Nakit çekim, puan kazanma ve taksit özellikleri ile kampanyaları da değerlendirmeniz mümkündür. Akbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama sayfasına gitmek isteyenler tıklayabilir.

Ayrıca kredi kartı borç sorgulama sayfamıza da bakabilir ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizler için kredi kartı sonucu sorgulama için bankaların sayfalarını hazırladık. Sizde ilgili banka linkleri aracılığıyla yapmış olduğunuz kredi kartı başvurunuzun sonucunu anında öğrenebilirsiniz.
Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA