Vakıfbank Kredi Faiz Oranları 2020 (İhtiyaç, Konut, Taşıt)
sponsorlu reklamlar

Vakıfbank Kredi Faiz Oranları 2020 (İhtiyaç, Konut, Taşıt)

Bu sayfadan Vakıfbank kredi faiz oranları 2020 için Vakıfbank'ın konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi faiz oranları ile hesaplama örneklerine göz atabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Faiz Oranları 2020 (İhtiyaç, Konut, Taşıt)
sponsorlu reklamlar

  Güçlü Türkiye’nin lider bankası olma vizyonu ile hareket eden Vakıfbank, çağdaş bankacılık ürün ve hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Uygun faiz oranları ve kampanyaları ile Vakıfbank, vatandaşa kredi imkanı sunuyor. Vakıfbank kredi faiz oranları güncel verilerine, sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Vakıfbank’ın uygun faiz oranlarını ve vadelerini inceleyebilir, çeşitli kredilerinden yararlanabilirsiniz. Vakıfbank’ın taksitli ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve sarı panjur ev kredisinden yararlanmak için, haberimizde yer alan faiz oranlarını inceleyebilirsiniz.  Devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank şubeleri Türkiye'nin her yerinde bulunmaktadır. Siz de Vakıfbank şubelerini ziyaret ederek yada diğer kredi başvuru yöntemlerini kullanarak hemen kredinizi çekebilirsiniz.

 

Vakıfbank Kredi Faiz Oranları 2020

2020 yılında ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi veya ticari kredilerden birisini kullanmak istiyorsanız, siz de en uygun faizli kredi veren bankalar arasında hizmet vermeye devam eden Vakıfbank'tan kredinizi kullabilirsiniz. İhtiyaç kredileri 60 aya varan vadelerle, konut kredinizi ise 180 aya varan vade ve uygun faiz oranlarıyla kullanabilir, ihtiyaç kredisi ile acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, konut kredileri ile de hayalinizdeki evin sahibi olabilirsiniz. İşte 2020 yılında güncellenen sayfamız ile Vakıfbank'ın konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredileri için güncel faiz oranları listesi.

 

Kredi ismi

Faiz Oranı

Maksimum Vade

İhtiyaç kredisi

%1,25

60 ay

Konut kredisi

%0,99

180 ay

Taşıt kredisi

%1,75

60 ay

Güncelleme: 11 Aralık 2019

 

Yeni yılda istekleriniz için nakit ihtiyacınızı karşılamak, otomobil almak ya da hayalini kurduğunuz eve sahip olmak istiyorsanız, Vakıfbank’a gelebilir, uygun faiz oranlarından yararlanıp kredi çekebilirsiniz. Taksitli ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve sarı panjur ev kredisi çekerek sizler de, uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Ödeme planınızı kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. 

 

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Yeni evlenecekler beyaz eşya ve mobilyaya mı ihtiyacınız var? Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi ile nakit ihtiyacınızı karşılayabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Evlilikten eğitime bütün ihtiyaçlarınız için Vakıfbank’ın taksitli ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz. Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredinizi, 3 aylık dönemler ya da taksitli geri ödeme planıyla, kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Düzenli bir geliriniz varsa Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi teminat karşılığında kullandırılır ve kredi kullanan kişiye hayat sigortası yapılır. 


Vakıfbank Ev Kredisi

Vakıfbank uzun vade günleri ve uygun faiz oranlarıyla sizi ev sahibi yapıyor. Vakıfbank sarı panjur ev kredisi çeken vatandaşlar, çeşitli kampanyalardan da yararlanıyor. Vakıfbank kredi kartı sahibi olanlar ve ev kredisi çekenler, internet sitelerinde yüzlerce ürünü indirimli alabiliyor. Afet riski altındaki evlerinizi yenilemek istiyorsanız, sarı panjur kentsel dönüşüm kredisinden de yararlanabilirsiniz. Çektiğiniz kredi için herhangi bir dosya masrafı ödemek istemezseniz, internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. internete özel uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Haberimizin devamında Vakıfbank kredilerine nasıl başvuru yapılacağını öğrenebilirsiniz.

 

Vakıfbank Taşıt Kredisi

60 aya varan vade seçenekleri ile Vakıfbank taşıt kredisinden yararlanabilirsiniz. En uygun faiz oranları ile arabanız kapınızda! Taşıt kredinizi geri öderken; aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli olarak ödeyebilirsiniz. Kefilsiz şekilde, Vakıfbank taşıt kredisinden yararlanabilirsiniz. Fatura değeri 120.000 TL’yi aşan araçlar da, bedelin 120.000 TL’lik kısmı için % 70, 120.000 TL’nin üstünde olan kısım için % 50 oranında kredilendirilirsiniz. 


Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Yukarıda belirttiğimiz taksitli ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve sarı panjurlu ev kredisinden yararlanmak için nereye başvuru yapacaksınız? İşte, cevabı.

1. İhtiyaç Kredisi:
https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/bireyselkredibasvuru/Subesiz2/BireyselKrediBasvurusuYeni.aspxadresine girerek internet üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Buna alternatif olarak T.C. kimliğiniz ya da sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi ile birlikte Vakıfbank şubelerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi çeşidinize göre, banka tarafından ek belge ya da teminatlar istenebilir.

2. Taşıt Kredisi:
https://www.vakifbank.com.tr/Default.aspx?pageID=2674&Exc=4217adresinden ‘hemen başvur’ sekmesine tıklayarak, karşınıza çıkan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaya başlayabilirsiniz. Taşıt kredisi için banka gerekli durumlarda kefil talep edebilmektedir. Şubelere giderek ya da 0850 222 0 724 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

3. SarıPanjur ev kredisi:
https://www.vakifbank.com.tr/Default.aspx?pageID=2395&Exc=2961 adresine girerek ‘hemen başvur’ sekmesinden, başvuru formunu doldurabilirsiniz. 444 0 724 numaralı Vakıfbank iletişim merkezini arayarak ‘başvuru işlemleri’ menüsündeki  ‘kredi başvuru’ seçeneğinden ‘konut kredisi başvurusu’ menüsü aracılığıyla başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Taksitli ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve sarı panjur ev kredisinden yararlanmak istiyorsanız, yukarıdaki kanallar aracılığı ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Krediler hakkında detaylı bilgiye çağrı merkezini arayarak ya da şubelere giderek ulaşabilirsiniz. Vakıfbank kredi faiz oranları 2020 güncel verilerini inceleyerek sizler de, nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmeye başlamak için, sayfamızdaki bilgilere göz atabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: