sponsorlu bağlantılar

Vakıfbank Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Konut, Taşıt)

2019 yılında isteklerinizi gerçekleştirmek, araba ya da ev sahibi olmak istiyorsanız Vakıfbank'ın uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Sayfamızda yer alan, Vakıfbank kredi faiz oranları 2019 güncel verileri ile sizler de, hesaplamalarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
Vakıfbank Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Konut, Taşıt)

2019-04-26 20:03:23

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak için buraya tıklayın, formu doldurun ve anında onaylanan kartınız hemen adresinize gelsin.

 

  Güçlü Türkiye’nin lider bankası olma vizyonu ile hareket eden Vakıfbank, çağdaş bankacılık ürün ve hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Uygun faiz oranları ve kampanyaları ile Vakıfbank, vatandaşa kredi imkanı sunuyor. Vakıfbank kredi faiz oranları güncel verilerine, sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Vakıfbank’ın uygun faiz oranlarını ve vadelerini inceleyebilir, çeşitli kredilerinden yararlanabilirsiniz. Vakıfbank’ın taksitli ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve sarı panjur ev kredisinden yararlanmak için, haberimizde yer alan faiz oranlarını inceleyebilirsiniz. 

 

Vakıfbank Kredi Faiz Oranları 2019

 Kredi ismi

Faiz Oranı

Maksimum Vade

İhtiyaç kredisi

%1,87

60 ay

Konut kredisi

%1,45

120 ay

Taşıt kredisi

%1,75

60 ay

 

Güncelleme: 26.04.2019

 

Yeni yılda istekleriniz için nakit ihtiyacınızı karşılamak, otomobil almak ya da hayalini kurduğunuz eve sahip olmak istiyorsanız, Vakıfbank’a gelebilir, uygun faiz oranlarından yararlanıp kredi çekebilirsiniz. Taksitli ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve sarı panjur ev kredisi çekerek sizler de, uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Ödeme planınızı kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. 

 

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Yeni evlenecekler beyaz eşya ve mobilyaya mı ihtiyacınız var? Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi ile nakit ihtiyacınızı karşılayabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Evlilikten eğitime bütün ihtiyaçlarınız için Vakıfbank’ın taksitli ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz. Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredinizi, 3 aylık dönemler ya da taksitli geri ödeme planıyla, kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Düzenli bir geliriniz varsa Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi teminat karşılığında kullandırılır ve kredi kullanan kişiye hayat sigortası yapılır. 


Vakıfbank Ev Kredisi

Vakıfbank uzun vade günleri ve uygun faiz oranlarıyla sizi ev sahibi yapıyor. Vakıfbank sarı panjur ev kredisi çeken vatandaşlar, çeşitli kampanyalardan da yararlanıyor. Vakıfbank kredi kartı sahibi olanlar ve ev kredisi çekenler, internet sitelerinde yüzlerce ürünü indirimli alabiliyor. Afet riski altındaki evlerinizi yenilemek istiyorsanız, sarı panjur kentsel dönüşüm kredisinden de yararlanabilirsiniz. Çektiğiniz kredi için herhangi bir dosya masrafı ödemek istemezseniz, internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. internete özel uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Haberimizin devamında Vakıfbank kredilerine nasıl başvuru yapılacağını öğrenebilirsiniz.

 

 

Vakıfbank Taşıt Kredisi

60 aya varan vade seçenekleri ile Vakıfbank taşıt kredisinden yararlanabilirsiniz. En uygun faiz oranları ile arabanız kapınızda! Taşıt kredinizi geri öderken; aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli olarak ödeyebilirsiniz. Kefilsiz şekilde, Vakıfbank taşıt kredisinden yararlanabilirsiniz. Fatura değeri 120.000 TL’yi aşan araçlar da, bedelin 120.000 TL’lik kısmı için % 70, 120.000 TL’nin üstünde olan kısım için % 50 oranında kredilendirilirsiniz. Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Yukarıda belirttiğimiz taksitli ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve sarı panjurlu ev kredisinden yararlanmak için nereye başvuru yapacaksınız? İşte, cevabı.

1. Taksitli ihtiyaç kredisi:

https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/bireyselkredibasvuru/Subesiz2/BireyselKrediBasvurusuYeni.aspxadresine girerek internet üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Buna alternatif olarak T.C. kimliğiniz ya da sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi ile birlikte Vakıfbank şubelerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi çeşidinize göre, banka tarafından ek belge ya da teminatlar istenebilir.

2. Taşıt Kredisi:

 https://www.vakifbank.com.tr/Default.aspx?pageID=2674&Exc=4217adresinden ‘hemen başvur’ sekmesine tıklayarak, karşınıza çıkan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaya başlayabilirsiniz. Taşıt kredisi için banka gerekli durumlarda kefil talep edebilmektedir. Şubelere giderek ya da 0850 222 0 724 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

3. SarıPanjur ev kredisi:

 https://www.vakifbank.com.tr/Default.aspx?pageID=2395&Exc=2961 adresine girerek ‘hemen başvur’ sekmesinden, başvuru formunu doldurabilirsiniz. 444 0 724 numaralı Vakıfbank iletişim merkezini arayarak ‘başvuru işlemleri’ menüsündeki  ‘kredi başvuru’ seçeneğinden ‘konut kredisi başvurusu’ menüsü aracılığıyla başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Taksitli ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve sarı panjur ev kredisinden yararlanmak istiyorsanız, yukarıdaki kanallar aracılığı ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Krediler hakkında detaylı bilgiye çağrı merkezini arayarak ya da şubelere giderek ulaşabilirsiniz. Vakıfbank kredi faiz oranları 2019 güncel verilerini inceleyerek sizler de, nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmeye başlamak için, sayfamızdaki bilgilere göz atabilirsiniz.

 

TÜM BANKALAR: İhtiyaç kredisi faiz oranları

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
Odeabank Çalışma Saatleri 2019
Tarih : 2019-08-08 15:52:11
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA