Ziraat Bankası Kart Numarası Öğrenme, CVV, Son Kullanım Tarihi

Ziraat kart numarası öğrenmek için ya da Ziraat kartınızın son kullanma tarihi, CVV kodunu öğrenmek için bu sayfadan bilgi alabilirsiniz.

Bu sayfa hakkında bilgiler

Kredi Bankalar Tarafından hazırlandı

AuthorElif Fidancı Tarafından güncellendi.
AuthorNecati Öztürk Tarafından kontrol edildi.

Ziraat Bankası Kart Numarası Öğrenme, CVV, Son Kullanım Tarihi
İçindekiler

Ziraat kart numarası öğrenme için, 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralı Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine hızlı şekilde bağlanmak istiyorsanız Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 

Ziraat Bankası kart numaranızı öğrenmek için Ziraat mobil şube veya Ziraat internet şubesinden bilgi almanız mümkün değildir. Ziraat mobil şubeye giriş yaptığınızda Kartlarım -> Kredi Kartlarım sayfasından kart numaranızın ilk 4 ve son 4 hanesini görebilirsiniz. Ziraat Bankası ve diğer bankaların kart numaraları toplamda 16 haneden oluşmaktadır.
 

Ziraat Bankası kart numarası kartın neresinde yazar?

Ziraat Bankası kart numarası öğrenmek için Ziraat BankKart kartınızın arka yüzünü çevirin. Kartın arka yüzünün alt kısmında yer alan 16 haneli numara kart numaranızı temsil etmektedir. Kart numaranızın üstünde ayrıca "Banka Kartı No" ifadesi yer alır.
 

Ziraat Bankası CVV kodu ise kartın arka yüzünde yer almaktadır. Ziraat CVV kodu öğrenmek için kartın arka yüzünü çevirin. Banka Kartı CVV2 olarak yazan 3 haneli kod banka kartı CVV güvenlik kodunuzu; Kredi Kartı CVV2 olarak yazan 3 haneli kod ise Ziraat kredi kartı CVV güvenlik kodunuzu ifade etmektedir.
 

Ziraat Kart Son Kullanma Tarihi

Ziraat banka kartınızın son kullanma tarihini, kartınızın arka yüzünde yer alan alt tarafından öğrenebilirsiniz. VALID THRU olarak belirtilen 4 haneli 12/28 şeklinde yazan kod kartın son kullanım tarihidir.
 

Ziraat Kredi Kartı Numarası Öğrenme

Ziraat Bankası BankKart kredi kartı numaranız, kartınızın ön yüzünde yazmaktadır. Kartınızın ön yüzünde yazan 16 haneli numara kredi kartı numaranızı temsil etmektedir.
 

Ziraat Kredi Kartı Son Kullanma Tarihi Öğrenme

Ziraat Bankası kredi kartı son kullanma tarihiniz, Ziraat BankKart'ın ön yüzünde yazmaktadır. VALID THRU olarak belirtilen ve 12/28 şeklinde gösterilen kod kredi kartınızın son kullanma tarihini göstermektedir.
 

Ziraat hesap numarası öğrenme

Ziraat kart başvuru sonucu öğrenme

Yorum yap:

x