Ziraat Bankası Kredi Erteleme - 2021 Kredi Borcu Erteleme

Ziraat Bankası kredi borcu erteleme 2021 yılı için Koronavirüs önlemleri kapsamında duyuruldu. Ayrıca Halkbank ve Vakıfbank da kredi borcu erteleme yapıyor.

Ziraat Bankası Kredi Erteleme - 2021 Kredi Borcu Erteleme

Ziraat Bankası kredi erteleme yapmak isteyen ve Ziraat Bankası'na kredi borcu olupta ödemekte güçlük çeken bireysel ve kurumsal kişiler, başvurularını yaparak 3 aya kadar krediyi erteleyebilir. Ziraat Bankası kredi erteleme şartları ve tüm gerekli detayları sizler için hazırladık. 31 Aralık öncesi çekilen kredilerin ertelenmesi için başvuruları genellikle kabul eden Ziraat Bankası, 2021'de kullanılan kredilerin ertelenmesini kabul etmemektedir. Ziraat Bankası'na kredi kartı borcu olanlar, başvuru yapılması halinde 8 aya kadar borç ertelenebiliyor. İhtiyaç, taşıt ve konut kredilerinin ertelenmesi için de Ziraat Bankası'na başvuru yapılması gerekmektedir.

 

Ziraat Bankası kredi erteleme nasıl yapılır?

Ziraat Bankası'na bulunan kredi borçlarınızı belli bir süre ertelemek istiyorsanız, Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak erteleme başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan erteleme sayfasına giderek daha fazla ayrıntı alabilirsiniz.

 

Sayfaya git: Ziraat Bankası kredi erteleme 2021

Yorum Yap: