Artril Jel ne işe yarar? Nasıl Kullanılır, yan etkileri ve fiyatı nedir?

Artril Jel ne işe yarar diye merak ediyorsanız bu sayfada Artril Jel yan etkileri, güncel fiyatı 2021 yılına ait tüm merak edilenleri öğrenebilirsiniz.

Artril Jel ne işe yarar? Nasıl Kullanılır, yan etkileri ve fiyatı nedir?

Bel ağrısı ya da kemiklerde ağrılarla sorun yaşayan kişiler için kullanılan Artril Jel, ağız yoluyla ilaç kullanmak istemeyen kişiler için oldukça fazla şekilde tercih edilmektedir. Artril Jel ne işe yarar? Artril Jel nasıl kullanılır? Artril Jel yan etkileri nedir diye merak edenler için bu sayfamızı hazırladık.

Artril Jel nedir?

Etken maddesi İbuprofen olan Artril Jel; vücutta meydana gelen ağrı ve iltihaba neden olan hormonları azaltan iltihap önleyici (çözücü ve baskılayıcı), ağrı kesici ve ateş düşürücü özelliği olan bir jeldir. İltihap giderici özelliği yanı sıra ateşi düşürür v ağrıyı keser. 40 gramlık tüp şeklinde satılan Artril Jel, ayrıca kas gevşetici özelliğinden dolayı kullanılmaktadır.

Artril Jel ne işe yarar?

Artril Jel krem, adale romatizması ağrıları, ağrılı eklem ağrıları, omurga ve diğer eklemlerin iltihaplı romatizmal hastalığı gibi hastalıklarda ağrı kesici, iltihap giderici, ateş düşürücü özelliğinden dolayı kullanılır.

Omuz sertliği, bel ağrıları, spor gerilmeleri, kaza ve lumbago yaralanmalarındaki ezilme, burkulma ve gerilmelerin dıştan tedavi edilmesi için destekleyici olarak kullanılabilir.

Artril Jel nasıl kullanılır?

Bu ilacı kullanmadan önce mutlaka reçetedeki tüm talimatları iyice okuyunuz. Doktorunuz bu ilacı reçete ettiği şekilde kullanmaya başlayın. Doktorunuz aksini söylemedikçe; genel olarak dört ile 6 saatte bir etkilenen bölgeye ince bir tabaka halinde uygulayarak masaj yapın.

Artrit gibi farklı durumların tam olarak tedavi edilmesi için bu ilacı düzenli olarak iki hafta kullanmanız gerekebilir. Eğer hastalığınız devam eder veya kötüye giderse ilacı kullanmayı bırakarak doktorunuza başvurunuz. 

Artril Jel yan etkileri

Tedavi sırasında nadir de olsa baş ağrısı, uyuşukluk, uykusuzluk oluşabilir. Deri enfeksiyonları, kutanöz döküntü, palüler döküntü, eritem ve kaşıntı oluşabilir.

Artril Jel fiyatı 2021

Artril Jel tüm eczanelerde 11.34 TL fiyat ile satışı gerçekleştirilmektedir.

Dolgit krem

Beklazon krem

Locodem krem

Yorum yap: