TEB Hesap Bakiyesi Sorgulama

TEB bakiye sorgulama yaparak hesabınızda bulunan para miktarını hemen öğrenebilirsiniz.

TEB Hesap Bakiyesi Sorgulama

Türkiye'de hizmet veren özel bankalar arasında yer alan TEB (Türk Ekonomi Bankası) kurumsal ve bireysel alanda bir çok farklı bankacılık hizmetleri vermeye devam ediyor. Siz de TEB'de olan hesabınızda bulunan paranın miktarını öğrenmek istiyorsanız TEB bakiye sorgulama yapabilir ve pek çok farklı yoldan hesabınızda ne kadar para olup olmadığını hemen öğrenebilirsiniz.

TEB Hesap Bakiyesi Sorgulama

TEB şubelerine gitmeden günümüz internet teknolojilerini tercih ederek siz de hesabınızdaki nakit miktarını hemen öğrenebilirsiniz. En çok tercih edilen internet bankacılığı, mobil bankacılık ve müşteri hizmetlerinden hesap bakiyesi sorgulama işleminin yanı sıra diğer bakiye sorgulama yollarını da sizler için aşağıda sıraladık. İstediğiniz kanalı kullanarak hesabınızda bulunan net bakiye miktarını hemen öğrenebilirsiniz.

İnternet Şubesinden: TEB internet şubesine (https://www.teb.com.tr/) giriş yaptıktan sonra Hesaplar - Hesap Bilgisi sayfasına tıklayarak hesaplarınızda bulunan bakiye miktarını hemen görüntüleyebilirsiniz.

Müşteri Temsilcisinden: TEB müşteri hizmetleri numarası 0850 200 0 666'yı arayarak hesabınızdaki nakit miktarını sorgulayabilirsiniz.

SMS ile: TEB'de bulunan nakit miktarınızı öğrenmek için TEB'de kayıtlı cep telefonunuzdan BAKİYE yazarak 4766'ya sms gönderebilirsiniz. Bu sayede ana bakiye miktarınız hemen sms ile tarafınıza yollanacaktır.

ATM'lerden: Herhangi bir ATM'ye TEB kartınızla giriş yaptıktan sonra bakiye sorgulama sayfasından hemen hesabınızdaki para miktarını sorgulayabilirsiniz. Eğer TEB kartınızı henüz yeni aldıysanız bu durumda TEB kartı şifre alma sayfasına da göz atabilirsiniz.

TEB Şubelerinden: En yakın TEB şubesine giderek kimlik belgenizle hesabınızdaki bakiye miktarını müşteri temsilcisi aracılığıyla öğrenebilir, istediğiniz kadar parayı TEB kasasından anında nakit olarak çekebilirsiniz.

Yukarıdakilere ek olarak bir banka hesabının bakiyesini sadece hesap sahibi öğrenebilir. Yukarıda yer alan yöntemleri takip ederek TEB'de bulunan tüm hesaplarınızın bakiyesini sorgulayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Ziraat Bankası bakiye sorgulama

Banka hesabı nasıl kapatılır?

Yorum yap:

Kapat