TEB Kredi Kartı İptali (Kredi Kartı Kapatma)

TEB kredi kartı iptal etmek istiyorsanız bu sayfada yer alan bilgiler ile kredi kartınızı anında kapatabilirsiniz.

Bu sayfa hakkında bilgiler

Kredi Bankalar Tarafından hazırlandı

AuthorElif Fidancı Tarafından güncellendi.
AuthorNecati Öztürk Tarafından kontrol edildi.

TEB Kredi Kartı İptali (Kredi Kartı Kapatma)
İçindekiler

Kredi kartları günlük hayatımızda artık çok önemli yere sahiptir. Alışverişlerde ve nakit paraya sıkıştığımızda kullanabildiğimiz kredi kartları, bankaların en büyük müşteri potansiyelini oluşturmaktadır. TEB kredi kartınızı iptal etmek istiyorsanız bu sayfamızda yer alan adımları takip ederek anında kartınızı kapatabilirsiniz.
 

Kredi kartının size sunduğu avantajlara rağmen kartınızı çeşitli nedenlerle kapatmak isteyebilirsiniz. Bankaların en büyük gelir kaynağı kredi kartı aidatları ve alışverişlerden kazanılan faiz ücretleri olduğundan dolayı, bankaya kartınızı kapatmak için başvuru yaptığınızda kartınızı kapatmamak için belirli kampanyalar sunacaklardır. Eğer kartınızı kapatmak için ısrarcı olursanız kredi kartınızı iptal etmek istediğinizi belirtirseniz kartınız hemen iptal edilecektir.
 

Kredi kartınızın borcu olsa bile, ilgili kredi kartı yasasına göre müşterinin isteği olması durumunda kredi kartı anında iptal edilecektir. Eğer banka kredi kartınızı iptal etmek istemiyor ve önce borcunuzu ödemeniz gerektiğini belirtiyorsa bankayı e-devlet'e giriş yaparak Bddk şikayet sayfasından şikayetinizi gönderebilirsiniz. BDDK, bankaların resmi olarak denetleme kurumu olarak görev yapmaktadır.
 

TEB Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır?

TEB kredi kartınızı iptal etme nedeniniz "kartınız çalındı veya kaybolduysa" vakit kaybetmeden kartınızı iptal etmek için TEB müşteri hizmetleri 0850 200 0666 numarasını arayabilirsiniz.


Müşteri hizmetlerinden: 0850 200 0 666 numaralı müşteri hizmetlerini aradıktan sonra sesli yanıt sistemine "kredi kartı iptali" diyerek ilgili menüye aktarılabilir, müşteri hizmetleriyle görüşme yaptıktan sonra kartınızı kapatabilirsiniz.

TEB Mobil Şubeden: TEB mobil şube CEPTETEB'e giriş yaptıktan sonra Kartlarım - Kredi Kartları - Kredi kartı iptali seçeneğine dokunarak kartınızı anında iptal edebilirsiniz.

TEB şubelerinden: En yakın TEB şubesine gelerek müşteri temsilcisinden kredi kartınızı iptal etmek için form doldurabilir kartınızı anında iptal edebilirsiniz.
 

Siz de bu sayfada yer alan bilgilerden yararlanarak TEB kredi kartı iptali işlemini gerçekleştirebilir, kartınızı anında iptal edebilirsiniz. Dilerseniz aidatsız kredi kartı veren bankalar sayfasına göz atarak aidatsız kart başvurusu yapabilir, kredi kartı aidatı ödemekten kurtulabilirsiniz.


Akbank kredi kartı iptali

Ziraat kredi kartı iptali

Garanti kredi kartı iptali

Yorum yap:

x