Ziraat Bankası Destek Kredisi Ödeme
Sponsorlu Bağlantılar

 

Ziraat Bankası Destek Kredisi Ödeme

Ziraat Bankası destek kredisi ödeme yollarını bu sayfadan öğrenebilir, kredi ödemenizi hemen yapabilirsiniz.

 

Sponsorlu reklamlar
Ziraat Bankası Destek Kredisi Ödeme

Devlet bankaları arasında hizmet veren Ziraat Bankası, ülkemizde pandemi döneminin başlaması ile birlikte bir çok vatandaşımıza düşük faizlerle "Bireysel İhtiyaç Destek Kredisi" adı altında 3.000 , 5.000 ve 10.000 TL olmak üzere destek kredisi vermişti. Bu krediyi Halkbank ve Vakıfbank gibi tüm devlet bankaları, hemen hemen başvuru yapan herkese vermişti. 6 ay ödemesiz olarak verilen kredinin ödemeleri ise Aralık ayında başlamış oldu. Siz de Ziraat Bankası destek kredisi ödeme ayrıntılarına aşağıdan ulaşarak krediyi nasıl ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

 

Destek Kredisi Ödemesi Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası'ndan kullanmış olduğunuz destek kredisinin ödemesini pek çok farklı yoldan ödeyebilirsiniz. ATM'den, Müşteri Hizmetlerinden, Ziraat Mobil'den ve Ziraat internet bankacılığına girerek siz de destek kredisi ödemenizi kolaylıkla yapabilirisiniz.

 

ATM'den ödeme: Ziraat Bankası ATM'sine giderek "Giriş" tuşuna basın. Ödemeler - Kredi Ödemesi adımını takip ederek T.C. kimlik numaranızı ve cep telefon numaranızı yazın. Ödenecek taksitleri seçerek onaylayın. Para bölümüne istenilen tutarı yatırarak ödemeyi tamamlayın.

 

Ziraat Mobilden ödeme: Bu seçenekte Ziraat Bankası müşterisi olan kişiler, Ziraat mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra Ödemeler - Kredi Ödemeleri - Destek Kredisi ödeme sayfasına gelerek ödeme yapabilirsiniz. Kredi ödemesi yapabilmek için hesabınızda para olması gerekmektedir.

 

Ziraat İnternet şubesinden ödeme: Ziraat Bankası internet bankacılığına giriş yaparak Ödemeler - Kredi Ödemesi adımlarını takip ederek destek kredisi ödemenizi yapabilirsiniz. Destek kredisini internetten ödemek için, Ziraat Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir.

 

Ziraat Şubelerden Ödeme: Ziraat Bankası şubesine giderek destek kredisi ödemenizi gişeden yapabilirsiniz.

 

Müşteri Hizmetlerinden: Kredinizi müşteri hizmetlerini arayarak ödemek istiyorsanız, Ziraat Bankası'nda hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer hesabınız varsa siz de Ziraat Bankası müşteri hizmetleri 0850 220 00 00'ı arayarak kredi ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

 

Hesabı Olmayanlar İnternetten Nasıl Ödeyecek?

Malesef, Ziraat Bankası hesabı olmayan kişilerin internetten destek kredisi ödemesi mümkün değildir. T.C. kimlik numaranızla ödemenizi Ziraat Bankası şubesinden veya Ziraat Bankası ATM'lerinden yapabilirsiniz.

 

İlgili sayfa: Ziraat Bankası hesap açma

 

Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası destek kredisi ödeme planınızı görüntülemek ve kredinin kaç taksiti olduğunu sorgulamak istiyorsanız, buraya tıklayarak gideceğiniz  Ziraat Bankası sitesinde T.C. kimlik numaranız, cep telefon numaranızı girerek sorgulayabilir ve kredi ödeme ayrıntılarınızı görüntüleyebilirsiniz.

 

Siz de bu sayfamızda yer alan bilgileri inceleyerek Ziraat Bankası destek kredisi ödeme ayrıntılarını öğrenebilir, kredi ödemenizi nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: