Garanti Bankası Günlük EFT Limiti Arttırma Nasıl Yapılır?

Bu sayfadan Garanti BBVA günlük eft limiti arttırma yollarını öğrenerek eft ve havale limitinizi hemen yükseltebilirsiniz.

Garanti Bankası Günlük EFT Limiti Arttırma Nasıl Yapılır?

Para transferi yaparken en sık karşılaşılan sorunlardan birisi de, bankaların günlük işlemlerde eft limiti koymalarıdır. Garanti ve Türkiye'de hizmet veren tüm bankalarda uygulanan bu sistem ile, kişilerin hesapları için bir dizi alınan güvenlik önlemleri kapsamındadır. Özellikle yeni açılan hesaplarda hesap sahibinin talebi olmadıysa, günlük para transfer limiti banka tarafından otomatik olarak uygulanmaktadır. Garanti BBVA bankasında da diğer bankalarda olduğu gibi işlem kısıtlamaları arasında günlük EFT gönderim limiti bulunmaktadır. Siz de Garanti Bankası Eft limiti arttırma nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, aşağıda yer alan yöntemleri kullanarak hemen eft gönderim limitinizi yükseltebilir ve aynı gün içerisinde istediğiniz kadar parayı hemen transfer edebilirsiniz.

Garanti Günlük EFT Limiti Arttırma

Garanti Bankası internet ve mobil bankacılıkta uygulanan eft ve havale limitini arttırmanın en kolay yolu, Garanti BBVA şubesine giderek kimlik belgenizle beraber müşteri temsilcisinden, eft limiti arttırma dilekçesi doldurmak ve başvuru yapmaktır. Özellikleg korona virüs sürecinde bankalar güvenlik önlemlerini daha da sıkılaştırarak müşterilerin daha güvenli olarak bankacılık ürünlerini kullanımı amaçlanmaktadır. Durum böyle olunca, Garanti BBVA gibi pek çok banka; Daha öncesinden müşteri hizmetlerini arayarak eft limiti arttırma taleplerini onaylıyorlardı. Ancak, Garanti artık EFT ve havale limiti arttırma taleplerini sadece müşterinin banka şubesine gelmesiyle beraber onaylamaktadır. Yani Garanti BBVA şubesine gitmeden günlük eft limitinizi yükseltecek başka bir yöntem yoktur. Eğer Garanti şubesine gidecek zamanınız yoksa, eft limiti dahilinde yollayacağınız parayı parçalara bölerek yollayabilirsiniz. Yani eft limiti her güne özel olarak verildiğinden dolayı, eft limitiniz 30 bin TL, gönderilecek para miktarı 60 bin TL olduğunu var sayarsak 30 ve diğer gün 30 bin TL olmak üzere 60 bin lirayı 2 günde gönderebilirsiniz.

İlgili sayfalar:

Garanti Bankası eft saatleri

Garanti Bankası atm para çekme limiti

Garanti Bankası kredi kartı limit arttırma

Garanti Bankası'nda olan EFT limitinizi arttırmak için yukarıda sizlere önerdiğimiz yöntemi kullanabilir, Garanti BBVA internet ve mobil bankacılıktan yapacağınız EFT ile havale gibi para transferlerinde günlük uygulanan işlem limitlerine takılmadan paranızı hemen yollayabilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat