Bitexen hesap silme nasıl yapılır?

Bitexen hesap silme işlemlerinin nasıl yapıldığını bu sayfadan öğrenerek hesabınızı hemen iptal edebilirsiniz.

Bitexen hesap silme nasıl yapılır?

Bitexen hesap silme yapmak istiyor ve kalıcı olarak üyelik bilgilerinizin silinerek Bitexen hesabınızın kapatılmasını istiyorsanız, aşağıda yer alan bilgileri uygulayabilirsiniz.

Bitexen nedir?

Bitexen, Türkiye'de İTU Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde faaliyet gösteren Bitexen Teknoloji A.Ş. adında İstanbul Ticaret Odası'na kayıtlı olan bir kripto para alım satım borsasıdır. 5 Milyon TL ödenmiş sermayesi ile hizmet veren Bitexen firması yasal olarak Türkiye'de hizmet vermektedir.

Bitexen hesabı nasıl silinir?

Bitexen hesap silme işlemi için Bitexen mail adresine hesabınızın iptal edilmesi için bir mail göndermeniz gerekmektedir. Bitexen hesabınızı kalıcı olarak kapatmak istiyorsanız, destek@bitexen.com adresine mail gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz mail adresi, Bitexen'de kayıtlı olan mail ile aynı olmak zorundadır. E-Postanıza giriş yaparak "Bitexen'de kayıtlı olan hesabımın kalıcı olarak silinmesini istiyorum" diyerek mail gönderebilirsiniz.

Gönderilecek hesap silme talebi sonrasında Bitexen yetkilileri talebi değerlendirerek hesabı kapatmak için tarafınıza dönüş sağlayacaktır. Diğer kripto para borsalarında olan hesapları da kapatmak istiyorsanız, aşağıda yer alan sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Paribu hesap silme

Btcturk hesap silme

Papara hesap silme

Yorum yap:

Yorumlar

3 yorum yapılmış

Abdulvahap özdemir

Bitexen hesabımı kapatmak silmek istiyorum

2022-03-24 14:11:21 -
Soner kesici

Bitexen hesabımı kapatmak istiyorum

2021-12-11 11:15:22 -
Kredibankalar.com

Soner bey merhabalar, hesabınızın kapatılması için bu sayfada yer alan yönergeleri takip edebilirsiniz. Mutlu günler dileriz.

2021-12-11 16:06:52
Erhan Özdemir

Bu mailime ait bitexen hesabım varsa silinmesini istiyorum

2021-10-09 12:01:43 -