Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu (İnternetten - SMS ile)

Anadolubank kredi kartı başvurusu yapmak için internetten, SMS ile ve bu sayfada yer alan diğer yöntemleri kullanabilirsiniz.

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu (İnternetten - SMS ile)

Anadolubank kredi kart başvurusu yapmak isteyen kişiler için bu araştırma konusunu oluşturduk. Anadolubank hakkında kısa bir bilgi vermemiz gerekirse, Türkiye'de gelişen bankalar arasında yer almakta ve İstanbul'da 1961 yılında Buğday Bankası ile Türk Ekspres A.ş. ortaklığı sonucunda kurulmuştur. 

 

Anadolubank Kredi Kartı Başvuru

Anadolubank, özellikle tarım alanında olmak kaydıyla tüketicilere kredi ve kredi kartı avantajları ile hizmet vermektedir. Kart limitlerine göre değişiklik gösteren yıllık aidatlı kredi kartlarının yanı sıra ayrıca aidatsız kartları da bulunmaktadır. Anadolubank kredi kartı Wordcard bünyesinde hizmetini sunmaktadır. Anadolubank kredi kartı başvurusu yöntemleri:
 • Telefonla başvuru
 • İnternet sitesinden başvuru
 • Mobil bankacılık
 • Sms ile başvuru
 • Atm'den başvuru
 • Anadolubank telefonla kredi kartı başvurusu
 • Banka şubelerinden başvuru
   

Anadolubank Kredi Kartları


1 - Anadolubank Wordcard

Anadolubank'ın müşterilerine sunmuş olduğu bu kart özellikle de çiftçilik ve tarımsal alanlardaki ürün alımlarında avantajlı kampanyalar sunulmaktadır.
 

Anadolubank Wordcard Kredi Kartı Özellikleri

 • Ülkemizde 200 bin üzerinde wordcard üye işyerlerinden avantajlı ve indirimli olarak alışveril yapılabilmektedir. Ayrıca Visa- Mastercard kullanılan yerlerden de alışveriş yapılabilmektedir. 3 şekilde sınıflandırılmaktadır.
 • Anadolubank Wordcard Classic (yıllık) 60 TL kart ücreti vardır. 1.500 TL kart limiti bulunmaktadır.
 • Anadolubank Wordcard Gold (yıllık) 75 TL kart ücreti vardır. 3.500 TL limiti bulunmaktadır.
 • Anadolubank Wordcard Platinum (yıllık) 85 TL kart ücreti vardır. 3.500 TL limiti vardır.
 

2 - Anadolubank Kredi Kartı

Anadolubank kredi kartı ile yıllık aidat ücreti ödemeden siz de avantajlı kredi kartını kullanmaya başlayabilirsiniz. Anadolubank kredi kartı ile Visa ve Mastercard logosu olan her işyerinde alışveriş yapabilir, nakit avans ve taksit fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.
 

Anadolubank kredi kartı Avantajları:

 • Yıllık kart ücreti yok.
 • Kredi kartı yurt içi ve yurt dışında Visa/Mastercard logosu olan her yerde alışveriş yapabilirsiniz.
 • Anadolubank ATM'leri, Anadolubank müşteri hizmetleri, Anadolubank internet ve mobil şubesinden eşit taksitli nakit avans kullanabilirsiniz.


 

Anadolubank çağrı merkezi kredi kartı başvurusu


Anadolubank sadece şubesinden kredi kartı başvurusu kabul ettiği için 0850 222 22 50 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak size yakın olan şubeyi öğrenebilirsiniz.
 

Anadolubank SMS ile kredi kartı başvurusu


AnadolubankSms ile kredi kartı başvurusu kabul edilmemektedir. Direk olarak şubelerden başvurunuzu oluşturabilirsiniz.
 

Anadolubank kredi kartı başvurusu internetten


Anadolubank internet üzerinden kredi kartı başvurusu kabul etmemektedir. Malesef ki teknolojik imkanları kullanmak istemeyen banka, müşterilerini banka şubelerine beklemektedir. Ancak web üzerinden sorgulama yaparak size yakın olan şubeyi sorgulayabilirsiniz.
 

Anadolubank mobil kredi kartı başvurusu


Bankanın teknolojik imkanları kısıtlı olduğu için mobil uygulaması bulunmamaktadır. Şubesiz bankacılığın olduğu bu dönemde Anadolubank'ın teknolojik imkanlardan faydalanması çok üzücü bir haberdir. Umarız ki Anadolubank'ta en kısa zamanda teknolojiden yararlanıp müşterilerine hizmet sunabilsin.
 

Anadolubank şubelerinden kredi kartı başvurusu


Anadolubank'tan kredi kartı almak istiyorsanız, sadece büyükşehirlerde hizmet veren bu bankayı şubelerinde ziyaret ederek başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Şube sayısı kısıtlı olmasına rağmen Wordcard ile tüm işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Şubelerden yapılan başvurularda gelir durumunuza bakılarak bir adet de kefil istenebilmektedir.
 

Anadolubank ATM Kredi Kartı Başvurusu


Anadolubank Atm üzerinden kart başvurusu kabul etmemektedir.

Yukarıda yer alan bilgiler heran değişiklik gösterebileceği gibi, gelir belgenize ve kredi notunuza göre daha yüksek yada daha düşük rakamlarla kredi kartına sahip olabilirsiniz. Anadolubank kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişiler direk olarak banka şubelerinden başvuru yapmak zorundadırlar.
 

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Hatice demirel

Anadolu kart onaylandı dağıtıma çıkmış ne işe yarar Anadolu card

2022-01-04 18:51:05 -