Garanti Bankası Hesap Açma (İnternetten)

Garanti hesap açma işlemlerini bu sayfadan inceleyerek, hemen internetten Garanti BBVA hesabınızı açabilirsiniz.

Bu sayfa hakkında bilgiler

Elif Fidancı Tarafından hazırlandı

AuthorElif Fidancı Tarafından güncellendi.
AuthorNecati Öztürk Tarafından kontrol edildi.

Garanti Bankası Hesap Açma (İnternetten)
İçindekiler

Siz de Garanti Bankası hesap açma istiyorsanız bu sayfada yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Garanti Bankası'nda hesap açmak için yaş sınırı nedir, gerekli belgeler nelerdir, Garanti bankası hesap ücreti var mıdır? Aklınıza gelebilecek her türlü soruya cevap bu konunun içeriğinde yer almaktadır.  Türkiye'de hizmet veren özel bankalar arasında yer alan Garanti Bankası sık sık düzenlediği kampanyalar ve uygun faiz oranlarıyla, müşteri potansiyelini artırmaya devam etmektedir. Özellikle Korona Virüs salgın sürecinde bankalar şubelerinde yoğunluk olmaması açısından bir çok ürününü internete taşıdı. Garanti BBVA'nın hesap açma yöntemlerine aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz.
 

Garanti Hesap Açma

Eğer Garanti Bankası'nda daha önce kullandığınız bir hesabınız varsa veya kredi kartınız bulunuyorsa internet şubesine giriş yaptıktan sonra kolaylıkla hesabınızı açabilir, kartınızın adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Geçtiğimiz yıllarda banka hesaplarından alınan aidat ücretlerinin kaldırılmasıyla beraber artık vadesiz TL hesapları ücretsiz olarak kullanılmaktadır. Siz de Garanti Bankası'ndan vadesiz hesap açarak EFT, havale, kredi başvurusu, e-vadeli ve yatırım işlemleri, otomatik ödemeler, kredi kart ödemeleri ve bir çok işlemi internet bankacılığı üzerinden kullanabilirsiniz. Garanti'de henüz bir hesabınız bulunmuyorsa yeni bir hesap açmanız için Garanti BBVA şubesine gitmeniz gerekmektedir. İnternetten hesap açma başvurusu yapmak için, Garanti müşterisi olmanız ve internet/mobil bankacılık şifrenizi biliyor olmanız gerekmektedir. Eğer hesabınız varsa aşağıda yer alan yöntemleri kullanarak altın hesabı, ek hesap, vadesiz hesap, vadeli hesap, eksi hesapi, yatırım hesabı, dolar hesabı, euro hesabı gibi çeşitli hesap açılışlarını gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Konu: Bankaya Gitmeden Hesap Açma

 

Garanti Altın Hesabı Açma

Garanti BBVA müşterisiyseniz, siz de Garanti BBVA internet bankacılığı veya Garanti mobil şubesine giriş yaparak kolaylıkla altın hesabı açabilir, altın alım satımı yaparak yatırım işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Garanti BBVA internet şubesine girdikten sonra Hesaplar - Hesap Aç - Mevduat ve Yatırım Ürünleri - Vadesiz Altın Hesabı adımlarını takip ederek altın hesabınızı hemen açabilirsiniz.

Garanti Dolar Hesabı Açma

Dolar yatırımlarınızı siz de Garanti internet şubesinden gerçekleştirebilirsiniz. Yabancı para birikimlerinizi değerlendirmek istiyor ya da dolar ile para transferi yapmak istiyorsanız, Garanti BBVA internet şubesine giriş yaptıktan sonra Hesaplar sayfasından Hesap Açılışları adımını takip ederek dolar hesabınızı açabilirsiniz.

Garanti Vadesiz TL Hesabı Açma

Garanti hesap açma ile banka kartı başvurusu yapmak istiyorsanız, size en yakın Garanti BBVA şubesine çalışma saatleri içerisinde ziyaret ederek hesabınızı hemen açabilirsiniz.

Garanti Bankası Vadeli Mevduat Hesabı Açma

Garanti Bankası'nın internet şubesine özel olarak kullanıma sunduğu ve yüksek faiz oranlarıyla avantajı teklifleri bulunan e-vadeli hesabınızı ise Garanti Bankası internet şubesine girerek hemen açabilirsiniz. Yatırım işlemleri bölümünden e-vadeli hesap açma sayfasına girerek ücretsiz olarak e-vadeli hesabınızı açabilir ve paranıız faiz kazancında değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası şubelerinden de e-vadeli hesabınızı açtırabilirsiniz.Garanti Bankası e-vadeli hesap faiz oranlarısayfasını da inceleyebilirsiniz. Garanti'de hesap açarken bilgilerinizin ve telefon numaranızın güncel olmasına dikkat ediniz. Yoksa daha sonra sizdeGaranti Bankası Telefon Değişikliğiaraması yapmak zorunda kalabilirsiniz. Vadesiz TL hesap açma işlemleri için 444 0 333 numaralı Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz. Yine müşteri temsilcisi sizi evrakları imzalamanız için banka şubesine davet edecektir. Size önerimiz ise en yakın Garanti Bankası şubesine giderek hiçbir ücret ödemeden müşteri temsilcisinden hesabınızı açtırmanızdır. Hesabı açtırdıktan sonra intenet bankacılığını aktif olarak kullanabilir ve tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Garanti Cep mobil uygulamasını indirerek akıllı telefonunuzdan da bankacılık işlemlerini online olarak kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Hesap Açma Yaş Sınırı

Garanti Bankası hesap açmak için en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir. Bu gerekliliğin yanı sıra bazı özel durumlarda (18 yaş altında stajyer olarak çalışma, maaş müşterisi vs.) banka 18 yaş altına da hesap açabilmektedir, ancak ailenin rızası alınması gerekmektedir. Yani aileyle beraber banka şubesine gidilirse Garanti çalışanları size yardımcı olacaktır. Ayrıca harçlık hesabı açabilmek için de (eksi bakiye) 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.

Garanti Bankası Maaş Hesabı Açma

Garanti Bankası'ndan maaş hesabı açtırmak isteyen maaş müşterileri, çalıştığınız kurumun anlaşmalı olan şubesine giderek kolaylıkla hesabınızı açabilirsiniz. Garanti Bankası'ndan maaş hesabınızı açtırmak istiyoranız şubeye giderek maaş hesabı açtırmak istediğinizi müşteri temsilcisine belirtin. Garanti Bankası maaş hesabı açma işlemleri için gerekli olan belgeler ise nüfus cüzdanınızdır. Nüfus cüzdanınızı yanınızda götürerek ilgili formları doldurursanız anında hesabınız açılacaktır. İnternet üzerinden hesap açma işlemi henüz bulunmamaktadır, evrakları imzalamanız için illa ki şubeye gitmeniz gerekmektedir.

Bu sayfamızda Garanti hesap açma işlemleri hakkında merak edilenleri aktardık. Konuyla alakalı sormak istedikleriniz için aşağıda bulunan yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Diğer bankalar:

Akbank hesap açma

Ziraat hesap açma

Vakıfbank hesap açma

Yorum yap:

x